Wesoły dziś dzień dla naszej diecezji. Cieszymy się z nowego biskupa – ks. Artura Ważnego. Jest to także wielka radość dla wszystkich mieszkańców, oraz pracowników Diecezjalny Dom Rekolekcyjny w Ciężkowicach.

Nasz nowy ks. biskup był przecież wielokrotnie naszym Gościem, tutaj się modlił, prowadził wiele sesji rekolekcji, tutaj odpoczywał i nas odwiedzał. Mamy nadzieję (i nieomal pewność), że i w tym roku (jak i w następnych) będziemy mogli go spotkać w naszej kaplicy, jadalni, kuchni i w naszych salach.

Z tej okazji pragniemy życzyć ks. bp Arturowi, aby Pan Bóg mu błogosławił w jego posłudze, bo z Jego Błogosławieństwa wypływają wszelkie potrzebne łaski.

PS. A oto co kryją nasze archiwa z wielu pobytów ks. biskupa Artura w Ciężkowicach?