Zobacz na Facebook

Dom Rekolekcyjny

Wakacje 2015

Dobiegł końca czas wakacyjnego odpoczynku dla dzieci, młodzieży i rodzin na wakacjach 2015 r. Z radością i dumą informujemy że w czasie tegorocznych wakacji nasz Dom Rekolekcyjny odwiedziło i skorzystało z różnych form rekolekcji prawie 800 osób z całej Polski.

Gościliśmy :

1. Oazę Dziewczęcej Służby Maryjnej z Tarnowa.
  2. Oazy Rodzin w ramach Ruchu Światło Życia z Warszawy (1 stopnia).
  3. Różne wycieczki parafialne i zakonne, które w naszym ogrodzie i przy grilu odpoczywały i podziwiały piękno naszej ziemi (Mielec Ducha św, Kąclowa, Sromowce, Jurków k. Limanowej, Kwiatonowice, Radomyśl Wlk, Ptaszkowa, Jodłowa)
  4. Oazę Parafialną z Wielogłów koło Nowego Sącza.
  5. Odwiedziły nas siostry Służebniczki z Dębicy wraz z dziewczętami i wychowankami.
  6. Zorganizowaliśmy w sierpniu Oazę Rodzin o finansach w Małżeństwie, oraz o oszczędzaniu.
  7. Potem w połowie sierpnia kolejna Oaza dla rodzin w ramach Rekolekcji Dialogu małżeńskiego.
  8. No i tradycyjnie pod koniec wakacji grupa młodzieży Ojców Jezuitów z Krakowa odprawiała swoje rekolekcje ignacjańskie.

Za ten piękny i błogosławiony czas dziękujemy Panu Bogu i wszystkim zaangażowanym ludziom, kapłanom, siostrom oraz wielu wielu opiekunom, woluntariuszom i ludziom dobrej woli. Bez ich czasu poświęcenia i trudu nie byłoby to możliwe. Chwała Panu!!!